CA CHATOS ZAJISTÍ CELOROČNĚ DOVOLENÉ A REKREACE NA CHATÁCH A CHALUPÁCH Z ČESKÉ REPUBLIKY A SLOVENSKA.
webdesign by JEZABEL, 2002     

objekt "CHATOS" se již od roku 1989 specializuje na zajišťování dovolených na chatách a chalupách na území celé České republiky, i ve vybraných atraktivních lokalitách Slovenska. Za tuto dobu jsme přečkali několik změn zákonů a vyhlášek pro cestovní ruch. Na rok 2008 jsme bohužel museli ( kvůli DPH)  změnit způsob placení objektů. Část platby, se bude platit nám, a majiteli bude vyplacená až po bezproblémovém  skončení   pobytu. Druhou část budete platit v jedné či více splátkách ( podle domluvy )přímo majiteli před začátkem pobytu.

Kontakt:  chatos@chatos.cz 

 či na telefoním čísle777 182 761 nebo fax  515 533 774

. Pokud nás kontaktujete, domluvíme si individuální dobu jen a jen pro Vás :-)

Zakládáme si na tom, že každý z objektů jsme osobně navštívili a víme tedy poměrně přesně co nabízíme. Pokud budete chtít o kterémkoliv objektu vědět více, neváhejte se nám ozvat.

Dovolená na pronajatých chatách a chalupách má své nezpochybnitelné výhody. Všechny lokality jsou velmi snadno dostupné. Ubytování na chatách Vám poskytne dostatek soukromí a svou dovolenou si zorganizujete přesně podle svých představ, aniž byste byli omezováni jakýmkoli předem stanoveným programem. Cenová dostupnost není zdaleka poslední výhodou tohoto typu rekreace. Na základě našich dlouholetých zkušeností můžeme tento typ dovolené doporučit zejména rodinám s malými dětmi či rodinám, jež s sebou chtějí vzít svého čtyřnohého domácího miláčka, což jim většina standardních rekreačních pobytů organizovaných cestovními kancelářemi neumožní.CA CHATOS, SVATOPLUKA ČECHA 62, 612 00 BRNO, TEL.: 777 182 761, 515 533 712, FAX : 515 533 774, EMAIL: CHATOS@CHATOS.CZ
Popis cesty a mapa


Upravit